Kūno laboratorija suaugusiems 1,5 val.

Vadovė: Jekaterina Deineko

Kūno laboratorija suaugusiems – užsiėmimų metu dalinuosi patirtimi, sukaupta dalyvaujant Aijengar jogos seminaruose, body work, šiuolaikinio šokio, improvizacijos užsiėmimuose, šokio ir judesio terapijos mokymuose. Praktiniai užsiėmimai sudaryti pagal „panardinimo“ (gilėjimo) sistemą. Tai yra darbo su kūnu ir judesiu metodų sistema (darbas su kvėpavimu, joga – terapija, ištvermės pratimai, formos pajutimas ir atsipalaidavimo technika).

Praktikos metų nagrinėsime kūno anatomiją, fascijos pratempimus ir raumenų atsipalaidavimą. Didinsime bendro kūno judrumą ir lankstumą, stengsimės be skausmo ir be įtampos „atidaryti“ pečių, dubens sąnarius. Užsiėmimai yra aktualūs tiems, kas turi nuolatinę raumenų įtampą ir nugaros skausmus, nes pratimų (asanų) darymo metų galėsite pagerinti savo kūno jauseną, padidinti kūno lankstumą ir raumenų stiprumą. Taip pat išmoksite derinti kvėpavimą su judėsiu, tai padės subalansuoti savo vidinę būseną.

Užsiėmimai vyksta Elnių g.  25-25, Vilnius

Kaina lankant 4 kartus per mėnesį - 40 eurai / mėn.; 8 kartus - 64 eurai / mėn; 12 kartu - 96 eurai/ mėn. Vienkartinis apsilankymas – 12 eurai.