Joga suaugusiems

Vadovė: Jekaterina Deineko

Joga suaugusiems 1,5 val.

Joga suaugusiems – užsiėmimų metu dalinuosi patirtimi, sukaupta dalyvaujant Aijengar jogos seminaruose, body work, šiuolaikinio šokio, improvizacijos užsiėmimuose, šokio ir judesio terapijos mokymuose. Praktiniai užsiėmimai sudaryti pagal „panardinimo“ (gilėjimo) sistemą. Tai yra darbo su kūnu ir judesiu metodų sistema (darbas su kvėpavimu, joga – terapija, ištvermės pratimai, formos pajutimas ir atsipalaidavimo technika).

Joga.Tai rytų filosofijos sistema, kuri taikoma stiprinti žmogaus sveikatą ir gydyti ligas. Tai ne tik teiginių, filosofijos rinkinys, bet ir fizinių pratimų kompleksas, kuris padeda kūnui kovoti su liga ir tuo pačiu metu ramina nervų sistemą, pašalina stresą. Joga skirta bet kokio amžiaus ir bet kokios lyties žmonėms. Žmonės praktikuodami jogą ne tik stiprina savo raumenis ir tobulina kūno formas, bet ir dirba su savo sąmone.

Aijengaro joga. Pavadinimo atsiradimas siejamas su garsaus indų jogos mokytojo Aijengaru pavarde. Aijengaras vaikystėje daug sirgo (maliarija, tuberkuliozė). Gydytojai prognozavo, kad berniukas nesulauks nei dvidešimties metų, todėl jis nuo 16 metų pradėjo užsiminėti joga. Tai išgelbėjo Aijengarui gyvybę. Pasak Aijengara: „ Joga – tai auksinis raktas, kuris atidaro duris, už kurių pasislėpę meilė, ramybė ir džiaugsmas. Joga – tai ieškojimų metodas. Metodų – užduočių iškėlimams ir jų sprendimams. Joga – tai praktika. Tai kantrybė ir disciplina. Joga – tai supratimas.

Užsiėmimai vyksta Elnių g.  25-25, Vilnius

Kaina lankant 4 kartus per mėnesį - 28 eurai / mėn. (7 eur. x 4); 8 kartus - 50 eurai / mėn; 12 kartu - 80 eurai/ mėn. Vienkartinis apsilankymas – 8 eurai.