Naujienos

Naujas sezonas!

Sveikiname visus su nauju sezonu pradžia! Ir linkime ieškoti, bandyti, eksperimentuoti, sužinoti kažką naują! Bei kviečiame prisijungti prie mūsų veiklos!

NAUJIENA! Kinesferoje vyksta RYTINIS jogos užsiėmimas pirmadieniais nuo 8.30 iki 9.30 val.

Taip pat galima prisijungti prie pagrindines grupės. Visą informacija rasite čia.

NAUJIENA! Nuo rugsėjo mėnesį vyks jogos užsiėmimai vienos valandos trukmės! Informaciją rasite čia.

Joga suaugusiems nuo rugsėjo menėsio, prisijunk!

Artėjantį rudenį pasitik su joga! 

Daugiau info apie jogos pamokas čiaTvarkaraštis čia. Turite klausimų? Susisiekit su mumis telefonu +37060556520 arba info.kinesfera@gmail.com. Laukiam Jūsų!

 

VGTU studentų šokio projektas

Smagu pasidalinti žinia, jog šokis tapo smagiu užsiėmimu ir savotišku iššūkiu Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentams. Mūsų studijos mokytoja Kristina buvo pakviesta bendradarbiauti su šiuo universitetu, organizuojant konkursą "Įrodyk, kad gali šokti". Tris savaitės studentai, susiskirstę poromis, mokosi įvairių šokio stilių: šiuolaikinis šokis, pramoginiai šokiai, lindyhop šokis. Kiekvieną savaitę, studentų poros pasirodo teminiame vakare. Geriausiai sušokę tęsia savotiškas "šokio kovas", o silpniau pasirodę pasitraukia. Mums tai nauja ir įdomi patirtis. Didžiausias džiaugsmas matyti, kaip jaunimas, studijuojantis tiksliuosius mokslus ( vadybą, robotiką, inžineriją) noriai ir su dideliu užsidegimu mokosi iki tol visiškai svetimą šokio stilių. 

Daugiau apie šį projektą galite sužinoti:

https://www.facebook.com/irodyk.kad.moki.sokti?fref=ts

Prisijunk prie jogos grupės!

Artėjantį pavasarį pasitik su joga! Yra keletas laisvų vietų antradienio, penktadienio ir šeštadienio užsiėmimuose. Daugiau info apie jogos pamokas čia. Tvarkaraštis čia. Turi klausimų? Susisiek su mumis telefonu +37060556520 arba info.kinesfera@gmail.com

Laukiam tavęs!

Kviečiame į spektaklį

Spalio 19d., šeštadienį, 19val kviečiame tave į Vilniaus Kamerinį teatrą (Konstitucijos 23B), kur vyks spektaklis "Naktis prieš dieną".

Projektas  „Noč do dnia“ (“Naktis prieš dieną“) buvo inspiruotas dviejų žymiausių Rusijos poečių Marinos Cvetajevos ir Annos Achmatovos kūrybos. Projekto metu skambės šių dviejų kūrėjų eilės ir dainos originalo (rusų) kalba.

Spektaklio "SONIA" akimirkos


Keletas šiuolaikinio šokio, teatro ir cirko spektaklio SONIA akimirkų
- iš 2012 m. lapkričio 17-18 dienomis vykusio festivalio Bičių sąskrydis ir
- iš 2013 m. liepos 5 dieną vykusios Kultūros nakties.

Kinesfera dalyvauja KULTŪROS NAKTYJE

Liepos 5d. (penktadienį) Vilniuje vyks KULTŪROS NAKTIES festivalis (anksčiau besivadinęs "Tebūnie naktis"). Šiemet jame dalyvaujame ir mes su atsinaujinusiu ir vis besikeičiančiu spektakliu SONIA. Kviečiame tave apsilankyti - liepos 5d. 20.15val arba 21.30val Profsąjungų rūmų Kolonų salėje, V. Mykolaičio - Putino g. 5.

Renginys nemokamas. Ateik ir pasikviesk draugus! Info apie spektaklį čia

Dalinamės šiuolaikiniu šokiu

Pažiūrėkime, ką veikė Kristinos Miškinytės - Juškienės pradedančiųjų grupė 2012 metų žiemą... VIDEO čia. Įkvėpimo šokti !

Kviečiame į spektaklį

Kviečiame tave ir tavo draugus apsilankyti šiuolaikinio šokio, teatro ir cirko spektaklyje "Sonia" gruodžio 6 d. 19 val Vilniaus universiteto centrinių rūmų (Universiteto g. 3) Teatro salėje.

Įsivaizduokit, gyvenimas – tai cirko arena. Žmonės – klounai, žonglieriai, iliuzionistai. Kiekvienas arenoje vaidina savaip: vienas svajoja ir idealizuoja, kitas – liūdi, trečias – kviečia paskui save... Kam jie visa tai daro – neaišku. Kuo daugiau žmogus parodo emocijų ir aistros bendraudamas su kitais, tuo aukštesnis klouno profesionalumo lygis. O iliuzionistai – pas juos viskas dingsta neaišku kur ir atsiranda neaišku iš kur...


Šokanti psichologė I.Truskauskaitė: „Per judesį ateina atsakymai“

Lrytas.lt pokalbis - su šokančia psichologe I.Truskauskaite.